''Çocuk Ergen Birimi'' Yeni Gönüllülere Toplantı Daveti

“Çocuk ve Ergen”lerle çalışmalarını sürdüren meslektaşlarımızı ve bu alanda çalışmayı düşünen Psikoloji Bölümü öğrencilerini aramızda görmek istiyoruz.

0%
*Bu yazı tahmini 2 dakika 38 saniye okuma süresine sahiptir.

 Değerli Üyelerimiz,

2016 yılının Mart ayında kurulan Türk Psikologlar Derneği İzmir Şubesi “Çocuk ve Ergen Birimi”, kurulduğu tarihten itibaren geniş bir gönüllü katılımıyla çalışmalarını sürdürüyor. 
İzmir ilinde “Çocuk ve Ergen“ alanında çalışan psikologlardan bir ağ oluşturmak, çocuk ve ergenlere yönelik gündemdeki toplumsal olaylarda aileleri doğru yönlendirebilmek, mülteci çocuklara ilişkin platformlarda yer almak, dezavantajlı bölgelerdeki çocuklara yönelik projelerde çalışmak gibi amaçlarla yola çıkan “Çocuk ve Ergen Birimi” söz konusu bu alanlarda, gerekli müdahalelerde bulunmaktır. 
 
Bu amaçlarla yola çıkan Birim, kurulduğu günden bu yana “Psikoloji Günleri” düzenlemek, mülteci çocuklarla ilişkili faaliyetlerde bulunmak, aileler ve çocuklarla etkileşimli psikoloji çalışmaları sürdürmek, sınav kaygısı seminerleri düzenlemek  gibi çeşitli pek çok faaliyette bulunmuştur.
 
Şimdiye dek yürüttüğümüz çalışmaları sürdürmek, daha geniş bir katılım ağı oluşturarak çalışmalarımızı zenginleştirmek ve bu alanda çalışan meslektaşlar olarak doğru ve ilkeli bir dayanışma ağı içerisinde olmak istiyoruz.
 
2017-2018 yılında yapacağımız faaliyetler için “Çocuk ve Ergen”lerle çalışmalarını sürdüren meslektaşlarımızı ve bu alanda çalışmayı düşünen Psikoloji Bölümü öğrencilerini aramızda görmek istiyoruz. 
 
Tanışmak, bir arada olmak ve yeni dönemde birlikte neler yapabileceğimizi konuşmak için
23 EKİM 2017 PAZARTESİ günü Saat 19.00’da dernek binamızdaki tanışma toplantımıza sizleri bekliyoruz.
 
 
Turk Psikologlar Dernegi Izmir Subesi
Yonetim Kurulu

İletisim:
1456 Sokak Yaşar Apartmanı No:92 K:2 D:4 Alsancak / İzmir
Tel: 90(232) 422 12 08
       90(533) 482 55 22

 

-- 

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.